Przedłużanie rzęs

Materiał z jakiego wykonane są rzęsy sprawia, że wyglądają identycznie jak prawdziwe, w przeciwieństwie do kępek, które powodują przedwczesne wypadanie naturalnych rzęs. Do każdej z twoich rzęs doklejam poliestrowo-jedwabne włókno, które są wyjątkowo lekkie i trwałe o trwałości do 2 miesięcy- zależnie od naturalnego cyklu życia naturalnych rzęs.

Aplikacja rzęs trwa średnio 3 godziny w zależności od ilości posiadanych własnych rzęs. Doklejenie od 50 do 100 włosków (w oku) powoduje, że używanie mascary nie jest konieczne. Zabieg należy do wyjątkowo przyjemnych, jest połączony z ogólną relaksacją i odprężeniem ciała, sprawia, że oczy stają się wyjątkowo uwodzicielskie, spojrzenie jest bardziej wyraziste.

Niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu, dzięki jego lekkości, bezpiecznej i precyzyjnej aplikacji, która nie niszczy rzęs, pozwala na ich wydłużenie od 30 do 50%.

Dodatkowo zastosowany płat kolagenowy nawilża, wygładza i liftinguje skórę w okolicach oczu. Zabieg umożliwia zachowanie pięknego wyglądu oczu w każdej sytuacji- rzęsy są w 100% wodoodporne, a dzięki swej elastyczności nie wymagają używania zalotki. Dają bardzo naturalny efekt.

Metoda NOUVEAU LASHES wyróżnia się na tle innych metod wydłużania rzęs wyjątkową precyzją. Doklejam rzęsy na całej długości, daje to gwarancję wyjątkowej trwałości- aż do momentu wypadnięcia naszej naturalnej rzęsy. Dodatkowo zastosowany klej jest niezwykle delikatny. Przebadany farmaceutycznie i przystosowany do użycia nawet na najbardziej wrażliwym oku.

Nie szczypie i nie podrażnia.